Shes Samsung s6 Edge Gold 32 gb

Shes Samsung s6 Edge Gold 32 gb

Publikues:

Isa Zejnullahu

Kategoria:

Telefona

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38649837531

Përshkrimi:

Isa Zejnullahu

Samsung s6 edge gold 32 gb
$150
Pristina
samsungi esht ne gjendje te rregull tu punu veq xhamin e ka te krisur po nuk pengon ndrim nuk boj per me shum Info 049 837 531 dhe viber.

Shperndaje:

Cmimi:

150€

ShesBlej Google Play