Shes telefon Mione mix8 android 2017

Shes telefon Mione mix8 android 2017

Publikues:

L.K

Kategoria:

Telefona

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345541659

Përshkrimi:

Shes telefonin Mione mix8 android 2017 I ardhun nga Austria me 2karta 32 giga hapsir 3giga raam kamerat 13 me 8 mega pixel me kuti dhe gjitha paisjet :kontakt Viber:+38345541659

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play