Shes Token

Shes Token

Publikues:

smail bunjaku

Kategoria:

Tokë/Fusha dhe Farma

Lokacioni:

Artanë

Telefoni:

+38349265527

Përshkrimi:

Shes token ne Artane(Novoborde) afer kalas jane perafersisht 18 ari ka letra qmimi sipas marrveshjes

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play