Shes truall afer varrezave te qytetit

Default Image ShesBlej

Shes truall afer varrezave te qytetit

Publikues:

Faik pronaj

Kategoria:

Tokë/Fusha dhe Farma

Lokacioni:

Vushtrri

Telefoni:

+38344384183

Përshkrimi:

Shiten 17 ari truall afer varrezave të qytetit per mashum kontakt 044384183

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play