Shes veturen Mercedes Benz C220

Shes veturen Mercedes Benz C220

Publikues:

Bimi

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Gjakovë

Telefoni:

+37745263701

Përshkrimi:

Shes veturen Mercedes Benz C220 Karavan viti prodhimit 2003 me ngjyre te kaltet metalike.
Me 215000km te kaluara te vetat.
Posedon: Motor EVO, 2148 ccm, 105 kW (143 PS) me 6 Shpejtësi, GomatContinental, ABS, ESP, Klime A/C Automatike, CD player, Dyert mbyllja me pulle, Cruise control, Karrika Electrike me levizje si dhe karrika e shoferit me masazh, Xhama Electrike, On-board computer, Tuner/radio me nje fjal multifunksional.
Shpenzime te vogla ekonomik:
Konsumi naftes ≈ 6.7 l/100km (kombinuar)≈ 8.9 l/100km (urban)≈ 5.4 l/100km (extra-urban)
Vetura ka serviset e kryera si dhe librat nga Gjermania me nje fjal tiptop.
E clajmruar dhe e gatshme per doganim.
Per cdo info tel dhe viber:
+37745263701 dhe +37744386800
Bej edhe ndrrim.me ndonje veture RKS me te vogel nese me konvenon, pres bleres serioz dhe ju flm per mirekuptim!

Shperndaje:

Cmimi:

2900 €

ShesBlej Google Play