Shiten Karriga tavolina

Shiten Karriga tavolina

Publikues:

Timeout

Kategoria:

Restorante/Bare dhe Shitore

Lokacioni:

Besianë

Telefoni:

+38345979415

Përshkrimi:

Shiten karriga tavolina per kafiteri restorane ne gjendje shum te mire me marrveshje

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play