Shitet apartament 1+1, 70m2, Fresku

Default Image ShesBlej

Shitet apartament 1+1, 70m2, Fresku

Publikues:

Ene95

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692244800

Përshkrimi:

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Muhamet Deliu”, ne zonen e Freskut.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon me gatim, ne tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ka punime shume cilesore, eshte i shtruar me parket, me punime gipsi dhe hidrosanitare shume cilesore.Posedon certifikate pronesie.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit:0692244800.

Shperndaje:

Cmimi:

38000€

ShesBlej Google Play