Shitet Canon 600d

Shitet Canon 600d

Publikues:

Alban

Kategoria:

Aparat Fotografik

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37744309328

Përshkrimi:

Canon 600d, 18 megapixel, se bashku me lens canon 18-55, bateri, adapter, cante dhe nje memorikarte
(nderrim i mundshem me gopro)
320 euro, 044309328

Shperndaje:

Cmimi:

310€

ShesBlej Google Play