Shitet Lokali ne Prishtinë Afer Postes Tmadhe

Shitet Lokali ne Prishtinë Afer Postes Tmadhe

Publikues:

Amir Prishtina

Kategoria:

Objekte të Huaja

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38643928168

Përshkrimi:

Amir Prishtina

Shitet Lokali ne Prishtinë Afer Postes Tmadhe
€60,000
Pristina
Shitet Lokali Afer Postes Tmadhe ne Prishtinë me Flet Poseduse .
Lokali ka 48 metra katror dhe esht i pershtashum per qfar do veprimtarie te Biznesit .
Per info tjera ne numrat
045 875 940 Viber +386 43 928 168 .
Qmimi per meter katror 1mi e 250 euro
Qmimi 60 mi euro

Shperndaje:

Cmimi:

60000€

ShesBlej Google Play