Shitet Penthouse ne Mati 1 Prishtinë

Shitet Penthouse ne Mati 1 Prishtinë

Publikues:

Amir Prishtina

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38643928168

Përshkrimi:

Amir Prishtina

Shitet Penthouse ne Mati 1 Prishtinë
€96,000
Pristina
Shitet banesa Pent House e mobiluar
Sallom kuzhinë dy dhoma gjumi banjo
Banesa ka kete siperfaqe :
Banim 92.27 m2
Terasa 55.73m2

Banesa gjindet ne katin e 8 ne objektin Art Construction 01 ne lagjen Mati 1.
Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.

Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.

Pranojm Vetur 20 deri 25 mi euro .
Per Info tjera ne numrat
045 876 940 Viber +386 43 928 168
Qmimi 96 mi euro

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play