Shitet Shtepia 400m2 ne lagjen e re vreshta Kolovic te spitali syve Kubati

Shitet Shtepia 400m2 ne lagjen e re vreshta Kolovic te spitali syve Kubati

Publikues:

Gett Bajraliu

Kategoria:

Shtëpi

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345688561

Përshkrimi:

Gett Bajraliu

Shitet shtepia 400m2 ne lagjen e re vreshta Kolovic te spitali syve Kubati

Pristina
Shtepia ka 4 ari truall
Dhoma te fjetjes 5
Kushina 2
Dhoma te ndejes 2
Banjo 3
Nxemje qendrore ner dysheme
Shtepia posedon gjitha dokumentat fleten poseduse lejen e ndertimit dhe e legalizuar

Nr +383 45 688 561
+383 44 524 850

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play