Shitet shtepia dhe pllaci ne pej

Default Image ShesBlej

Shitet shtepia dhe pllaci ne pej

Publikues:

Bekim

Kategoria:

Shtëpi

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+38344794114

Përshkrimi:

Shitet shtepia dhe pllaci 5ari ne pej ne lagjen jarina shtepia eshte 98m2 nje katshe e banushme nje pronar nuk ka hipotek pres bleres serioz qmimi sipas marveshjes

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje