Shitet Toka

Shitet Toka

Publikues:

Alban Sejdiu

Kategoria:

Tokë/Fusha dhe Farma

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+41791961079

Përshkrimi:

Rruga Nerodimes, afer pishines Freskia.
Posedojm dokumentacion te rregullt.
Per informata me te hollsishme kontaktoni ne Viber apo Whatsapp: 0041791961079

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play