Shitet Toka 60ari

Shitet Toka 60ari

Publikues:

Kadri

Kategoria:

Tokë/Fusha dhe Farma

Lokacioni:

Artanë

Telefoni:

+38344892519

Përshkrimi:

Shitet toka 60ari me nje vend kufizohet me te shtetit ka rrug rrym etj

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play