Shitet truall ne Ali Dem, 300 m2, 50000 euro

Default Image ShesBlej

Shitet truall ne Ali Dem, 300 m2, 50000 euro

Publikues:

REALinvest

Kategoria:

Troje

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692583388

Përshkrimi:

Shitet truall me siperfaqje 300m2 ne zonen e Ali Demit, Perballe Kryegjyshates Bektashiane. Toka eshte gati per ndertim. Me hipoteke te rregullt dhe gjithe detyrimet e tjera te bashkise te paguara.

Shperndaje:

Cmimi:

50000€

ShesBlej Google Play