Shitje Mobiljesh

Shitje Mobiljesh

Publikues:

Briselda

Kategoria:

Mobilje/Paisje

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

‭+355696684132‬

Përshkrimi:

Jane ne shitje keto mobilie; komplet divanesh (2 divane+2 kolltuqe) , bufe , 2 krevat teke dhe garderob , theksoj qe jan ne gjendje te mirmbajtura.
Per me shume informacione kontaktoni ne ‭069 6684132‬.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play