Shpojs per mobileri

Shpojs per mobileri

Publikues:

Florent

Kategoria:

Makina dhe Vegla

Lokacioni:

Gjilan

Telefoni:

+38344178503

Përshkrimi:

Shitet shpojesa Grass ka 11 burgija ne nje rresht dhe 3 prr bagllam blum ka sistem 32mm standard per gjitha dorezat dhe llagerat punon ma ajer ne gjendje te rregullt

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play