Sony Play station 3 Slim 128Gb

Sony Play station 3 Slim 128Gb

Publikues:

Premtim Haliti

Kategoria:

Konzolatë për Lojëra

Lokacioni:

Gjilan

Telefoni:

+37744260186

Përshkrimi:

Premtim Haliti

Sony Play station 3 Slim 128Gb
$180
Gjilan
Sony ne gjendje super te mir .
me qip per lojra te instalum si dhe ka lojra Cd
viber +37744260186

Shperndaje:

Cmimi:

180€

ShesBlej Google Play