Tavoline buke me karriga

Tavoline buke me karriga

Publikues:

Shqiptar

Kategoria:

Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+38345210422

Përshkrimi:

Shitet tavolina bukes nga Hysk pak e perdorur me qmim te volitshem sipas marreveshjes

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje