Thithese Elektrike

Thithese Elektrike

Publikues:

Adnan Canhasi

Kategoria:

Makina dhe vegla industriale

Lokacioni:

Gjakovë

Telefoni:

+37744126267

Përshkrimi:

Behet shitja e thitheses se pluhurit
Viti i prodhimit 2009

Shperndaje:

Cmimi:

1100€

loading...