Zgjidh Kategorinë

BMW

Publikues:

Landi

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Durrës

Telefoni:

+355673599112

Përshkrimi:

Bmw X5
Viti prodhimit : 2005
Motorr : 3.0 Nafte
Kilometra : 200.000-210.000
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Kamer mbrapa
Goma te reja
Perde origjinale
Xhama te zinj origjinal
Pilot automatik
Pasqyra elektrike
E gjitha lekure ngjyre bezhe brenda
Sendile me memorie
Sendile me ngrohje
Taksa te paguara per 1 vit (te sapo paguara )
Makina eshte ne gjendje shume te mire , te gjitha sherbimet i ka te kryera ne koh me pjese origjinale , e gatshme per cfardolloj prove .
Nr tel : 0673599112
Çmimi : 6.700€

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Sedan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2005
 • Regjistrimi:

  I Huaj
loading...