Zgjidh Kategorinë

Citroen C4 Grand Picasso Exlusive 2009

Specifikat

Citroen C4 Grand Picasso Exlusive 2009

Publikues:

Drilom

Kategoria:

VETURA

Lokacioni:

Vushtrri

Telefoni:

+38649422295

Përshkrimi:

Shitet Citroen C4 Grand Picasso Exlusive 2009
Posedon
NAVIGACION
SENZOR PARA DHE MRAPA
Senzor pasqyre
Drita Big Xenon
Klimatronic 4 zonal
Full opcione

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Coupe
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Tiptronic-Steptronic
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  I Huaj