Zgjidh Kategorinë

CITROEN C5 3.0 HDI AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

Specifikat

CITROEN C5 3.0 HDI AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

Publikues:

te cufa

Kategoria:

VETURA

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37744287922

Përshkrimi:

CITROEN C5 3.0 HDI EXLUSIVE FULL EXTRA AUTOMATIK NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE IPOSA ARDHUR NGA ZVICRRA IPOSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR (1 VJET REGJISTRIM)

POSEDON:xenon bixenon,senzor parkingu para mbrap anash,gjysem lekur ulset,ulset memorje per 3 persona,masazh,perde,park assist(vet parkim),komanda ne timon,auto hold,esp etj

PER TI SHIKUAR VETURAT TONA SHKRUAJE NE KATRORIN QFAR KERKON te cufa

Shperndaje:

Cmimi:

15500€

 • Tipi:

  Limozinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  150'000-200'000
 • Viti:

  2010
 • Regjistrimi:

  I Huaj