Zgjidh Kategorinë

Mercedez-Benz 190 diesel

Specifikat

Mercedez-Benz 190 diesel

Publikues:

Perparim Maliqi

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Dardanë

Telefoni:

+38344368713

Përshkrimi:

Shitet Mercedezi ne gjendje te mrekullueshme diesel. Nuk eshte hipotek dhe nuk ka asnje defekt. Eshte i ruajtur jasht ashtu edhe brenda, perkthimet behet brenda dites.
044368713

Shperndaje:

Cmimi:

1550€

 • Tipi:

  Sedan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  300'000-350'000
 • Viti:

  1987
 • Regjistrimi:

  RKS