Zgjidh Kategorinë

OPEL ASTRA 1.6 16V

Specifikat
Default Image ShesBlej

OPEL ASTRA 1.6 16V

Publikues:

Agim Grajqevci

Kategoria:

Opel

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38344103337

Përshkrimi:

Shitet Opel Astra 1.6 16V
Viti i prodhimit 2000
Kilometrazha 230 000km
Ne gjendje shume te mire
Ka edhe gomat e dimrit dhe mbajteset e bagazhit
Çmimi i negociueshem

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Sedan
 • Motori:

  Benzin
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2000
 • Regjistrimi:

  RKS