Zgjidh Kategorinë

Shes Audi A4

Specifikat

Shes Audi A4

Publikues:

Festim Ferati

Kategoria:

Audi

Lokacioni:

Mitrovicë

Telefoni:

+38349774084

Përshkrimi:

Festim Ferati

Audi A4
€16,500
Mitrovica, Kosovo
Shitet Audi A4 viti i prodhimit 2014, 2.0 TDI. Vetura qe nje jave eshte doganuar dhe regjistruar ne RKS. Vetura posedon: timon multi funksional,senzora parkingu,aux, sd card, navigacion, senzora shiu, 4 xhama elektronik.Vetura ka gjithsej 221000km te garantuara dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Tel: 049774084-045633014

Shperndaje:

Cmimi:

16500€

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  ...
 • Viti:

  2014
 • Regjistrimi:

  RKS