Zgjidh Kategorinë

Shes BMW 118 2.0 Dizel sapo ardhur nga zvicrra

Specifikat

Shes BMW 118 2.0 Dizel sapo ardhur nga zvicrra

Publikues:

Shkelqim Thaçi

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Gjakovë

Telefoni:

+38344125700

Përshkrimi:

Shkelqim Thaçi

BMW 118 2.0 Dizel sapo ardhur nga zvicrra

Gjakova
BMW 1 Serija 2.0 Diesel M Sport Sfiff
BMW 118 d SERIES M – Soprt – Shum i Rujten .
Vetura e Sapo Ardhur Nga Zvicra LU 🇨🇭
20 TDi -143 .Ps 219 bhp or 105 kW @ 4000 .
Viti 26 . 11 . 2009 ~~ Model 2010 .
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilometra •
Mund ti verfikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik.
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo xenon .
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 17 inq.
• Shpejtesi 6 + 1
• Sistem Tel .
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• AirBag.
• ESP.
• C~S
• ABS.
• Për më shum info:
• Na kontaktoni ne :
• Ndimi i mundshem.
☎️: Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp
☎️ :Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Sedan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  I Huaj