Zgjidh Kategorinë

Shes BMW 320D

Specifikat

Shes BMW 320D

Publikues:

Milazim

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Therandë

Telefoni:

+38344470409

Përshkrimi:

Shes bmw 320D ne gjendje te rregullt, vetura eshte e ardhur nga gjermania. Vetura posedon librin e servisit me km te garantuara, dy qelsa, nacigacion, bluetooth, sensor shiu, sensor para dhe mbrapa

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  I Huaj
loading...