Zgjidh Kategorinë

Shes BMW x5

Specifikat

Shes BMW x5

Publikues:

Lulzim Dragusha

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38349160160

Përshkrimi:

Lulzim Dragusha

Bmw x5
€18,700
Pristina
Bmw facelift 3.0 X_drive panoram viti 2012 i posadoganuar dhe rexhistruar per kontakt 049160160

Shperndaje:

Cmimi:

18700€

 • Tipi:

  SUV
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2012
 • Regjistrimi:

  I Huaj