Zgjidh Kategorinë

Shes BMW X6 5.0i / 407ps

Specifikat

Shes BMW X6 5.0i / 407ps

Publikues:

Fidan Lenjani

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+4915750172270

Përshkrimi:

Fidan Lenjani

BMW X6 5.0i / 407ps

Stuttgart, Germany
Shes/Ndrroj BMW X6 5.0i me tabela te huaja(Germany)
Automatik/Tiptronic
Viti prodhimit 2011
407 ps
Klimatronic
Kamera dhe senzor parking (Para/mbrapa)
Shiber / panaram
Pasqyre me rrym etj
Per me shumë info Whatsapp/Viber :+4915750172270

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  SUV
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2011
 • Regjistrimi:

  I Huaj