Zgjidh Kategorinë

Shes Golf 6 2.0 pa dogan

Specifikat

Shes Golf 6 2.0 pa dogan

Publikues:

Buci

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Fushë Kosovë

Telefoni:

+38346158076

Përshkrimi:

Shes Golf 6 2.0 pa dogan posedon karrika me nxemje,senzor shiu,klima tronik, abs,goma te reja dhe fellne
Posedon edhe libren e servisit nga dita e par

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  I Huaj