Zgjidh Kategorinë

Shes Golf 7 automatik 1.6 RLine pa dogan

Specifikat

Shes Golf 7 automatik 1.6 RLine pa dogan

Publikues:

Buci

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Fushë Kosovë

Telefoni:

+38346158076

Përshkrimi:

Shes Golf 7 automatik 1.6 R line. pa dogan posendon panoram,navi te madh,kamer,karrikat me nxemje,komanda ne vollan,senzor parkingu para dhe mbrapa,senzor shiu etj,,

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  150'000-200'000
 • Viti:

  2013
 • Regjistrimi:

  I Huaj