Zgjidh Kategorinë

SHES MERCDES 320 DIZELL

Specifikat

SHES MERCDES 320 DIZELL

Publikues:

Bejta Musliu

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Viti

Telefoni:

+37744227181

Përshkrimi:

Bejta Musliu

SHES MERCDES 320 DIZELL VITI 2004
€6,800
Vitina, Kosovo
SHES MERCDES 320 DIZEL VITI NE FUND TE 2003-TES RKS 3 MUJ MERCDEZI OSHT I RUJT SI MRENA ASHTU EDHE JASHT ME HARXHIME TE VOGLA I SHTRENGUM TIP TOP POSDON :KLIM GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM ESP SENZORA PARKIMI PARA DHE MBRAPA GOMAT E REJA VETURA ESHT PA ASNJ VREJTJE PER ME SHUM KONTAKTO NUMRIN 044227181 OSE 04444844786 JU MIR PRESIM

Shperndaje:

Cmimi:

6800€

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  250'000-300'000
 • Viti:

  2003
 • Regjistrimi:

  RKS