Zgjidh Kategorinë

Shes Mercedes E 320 CDI.

Specifikat

Shes Mercedes E 320 CDI.

Publikues:

Shkëlqim Vlora Bozhdaraj‎

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345632162

Përshkrimi:

Shkëlqim Vlora Bozhdaraj‎

Mercedes E 320 CDI.
Rks 1 Vit Te Plot.
Modeli W211 Avantgarde.
Viti 2004 Model 2005
Servisat E Kryera Me Koh – 1 Pronar Ne Kosov.
Ngjyre E Zezë Me Perlla
Km 233 Mi.
Full ekstra…
Automatik tiptronik C S -!
Airbag X12
Abs Esp
Klima Tronik Para Dhe Mas
Ulse Lekur + Me Nxemje + Me Ftofje + Me Rrym 3 Memor
Ulset Me Nxemje Edhe Mas
Tempomat
Komanda Ne Timon
Shiber Solar
Senzor Te Parkingut Par Dhe Mas
Senzor Te Shiut
Ndezje START STOP
Hapje dhe Mbyllje Pa Qels
Kepeku Hapet Dhe Mbylet Pa Qels
Navigaxion Te Madh Changer 7 CD
DVD Mas
Perde Me Rrym
Pasqyre Me Nxemje
Psqyre Me Rotevizor
Fara Xenon Bi XenonSistem Robot
Shtopat Me Lleda
Dritaret Me Rrym + Kullor Fabrikat
Felln 18 AMG
Etj….
Nr. 045632162. — — in Pejë.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2005
 • Regjistrimi:

  RKS