Zgjidh Kategorinë

Shes Mercedes A Klasse 2014 Dizell Automatik

Specifikat

Shes Mercedes A Klasse 2014 Dizell Automatik

Publikues:

Errol Jaka

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38643528328

Përshkrimi:

Errol Jaka

Mercedes A Klasse 2014 Dizell Automatik
€15,000
Swiss Diamond Prishtina
Shitet Mercedes A Klasse Automatik Dizell 180sh Blue Efficiency me te cilin i kalon 1000 (Njëmije) KiloMetra me vetem 1 Rezervar. Eshtë Vozitur prej vetem 1 Femre prej se është dal në Rrug në vitin 2014, me ECO Start-Stop Funksion, me Goma te Dimrit me Bandasha Alumin, Kamer mbrapa, ka ulese Sport. Shume i bukur dhe i Rahatshem dhe asnjeher nur eshte dhezur asnje Cigare ne kete Makine. I sapoardhur nga Hamburgu dhe per momentin ndodhet ne Gjakove, Republika e Kosoves. I ka 2 Qelesa Original dhe natyrisht te gjitha dokumentat e rregullta te Gjermanis. Servisi i sapo kryer me te gjitha nevojat sie dhe Frenat e reja para dhe mbas. Qmimi eshte 15000 Euro. +38643528328

Shperndaje:

Cmimi:

15000€

 • Tipi:

  Universal
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  100'000-150'000
 • Viti:

  2014
 • Regjistrimi:

  I Huaj