Zgjidh Kategorinë

Shes Merrcedes C220 (Automatik)

Specifikat

Shes Merrcedes C220 (Automatik)

Publikues:

Afrim Mustafa

Kategoria:

Mercedes

Lokacioni:

Skenderaj

Telefoni:

+38349390118

Përshkrimi:

Afrim Mustafa

Merrcedes C220 (Automatik)
€11,800
Skënderaj
Shitet Mercedesi C-klas 220 (Automatik 7-shpejtsi

Viti: 2011
– Abs – Airbeg – Esp – klim Automatik – bord kopjuter – Navigacjon – Tempomat – Korrikat Elektronike me nxemje – 4 Xhamat me rrym – 2 Qelsa – Drita mjeglles Fellne Orgjinal me Goma te reja – Stopat mrama Lled – Radjk me CD,USB,Aux – km 228mi me Liber Servisi Vetura asht e sa po Ardhur nga Gjermania Gjendje Perfekte Shuuum te mir i Rujtun si brenda asht dhe jasht per ma shuuum info nr 049390118 Viber & Vatsap ( pa Dogan )

Shperndaje:

Cmimi:

11800€

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  ...
 • Viti:

  2011
 • Regjistrimi:

  I Huaj
loading...