Zgjidh Kategorinë

Shes Opel Corsa 1.3 cdt

Specifikat

Shes Opel Corsa 1.3 cdt

Publikues:

anonim

Kategoria:

Opel

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+38344114033

Përshkrimi:

Shes opel corsa 1.3 cdt ne gjendje shume te mire.
e ruajtur dhe pa defekte.

Shperndaje:

Cmimi:

3500€

 • Tipi:

  Veturë e vogël
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2004
 • Regjistrimi:

  RKS
loading...