Zgjidh Kategorinë

Shes Pikap

Specifikat

Shes Pikap

Publikues:

Rijad Murati

Kategoria:

VETURA

Lokacioni:

Gjilan

Telefoni:

+37744125724

Përshkrimi:

Rijad Murati

Pikap
€2,400
Gjilan
Viti 2010 diesel
1.5 dci
Viti 2010
Tel viber dhe whatsap
0037744125724
Nga zvicra

Shperndaje:

Cmimi:

2400€

 • Tipi:

  Minivan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  150'000-200'000
 • Viti:

  2010
 • Regjistrimi:

  I Huaj
loading...