Zgjidh Kategorinë

Shes VW Bora 2002

Specifikat

Shes VW Bora 2002

Publikues:

Rijad Bivolaku

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Vushtrri

Telefoni:

+37744868574

Përshkrimi:

Rijad Bivolaku

VW Bora 2002
€4,800
Vushtrri
Shitet VW Bora 2002 modeli pacifik, shume i ruajtur.
Vetura ka regjistrim 10 muaj, dhe e ka te kryer servisimin e plote.
Vetura i ka te ndruar rrypin dhe dhembezoret para dy diteve me date 16.01.2018.
Marshi eshte manual kurse vetura eshte edhe me TEMPOMAT.
Nr.Kontaktues: 044 868 574.
Cmimi i diskutueshem.

Shperndaje:

Cmimi:

4800€

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2002
 • Regjistrimi:

  RKS