Zgjidh Kategorinë

Shes VW GOLF 5

Specifikat

Shes VW GOLF 5

Publikues:

Xx

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37745521158

Përshkrimi:

VW Golf 5 1.9 TDI Tour V viti 2007 ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike
Klimatronik dual
Tempomat
Board Kompjuter
Fellne fabrikisht te golf 6 me goma treja
Karrikat Oxfis
Të gjitha funksionale
Pa dogan i posa ardhur nga belgjika

Per me shume info:045 521 158
VIBER +377 45 521 158

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Hatchback
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  250'000-300'000
 • Viti:

  2007
 • Regjistrimi:

  I Huaj