Zgjidh Kategorinë

Shes VW Tauran croos 2.0 TDI

Specifikat

Shes VW Tauran croos 2.0 TDI

Publikues:

Erduan N. Sheremeti

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+38349664295

Përshkrimi:

Erduan N. Sheremeti

T auran croos 2.0 TDI—2009 DSG 7ulse full extra 11muj RKS Info-[hidden information]
€8,200
Pejë
☎️049-664-295☎️
Shitet tauran croos 2.0 TDI—2009 DSG -7 ulse tempomat klimatronik tiptronik pulla nvollan shpejtesit i ndrohen edhe ne vollan tiptronik karikat e para me nxemje pasqyret me nxemje hallogenkat ndezen ka ti kthen rotat me ni fjal full extra ne gjendje te mir plus rregjistrim edhe 11 muaj RKS servisin e menjaqit dhe servisin e vogel i ka te kryer plus fellnet orgjinal te tauranit croos—Çmimi 8200 i negociushem 049-664-295

Shperndaje:

Cmimi:

8200€

 • Tipi:

  Minivan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  250'000-300'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  RKS