Zgjidh Kategorinë

Shes VW TOURAN 1.9TDI-DSG-77KW-2009

Specifikat

Shes VW TOURAN 1.9TDI-DSG-77KW-2009

Publikues:

Edison Boja

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+37744618111

Përshkrimi:

Edison Boja

VW TOURAN 1.9TDI-DSG-77KW-2009
€5,500
Peja
Shes VW Touran 1.9 tdi,77KW – DSG.Viti i prodhimit:2009.Vetura është e importuar nga Austria dhe i ka vetëm 165000 km me libër servisvi dhe dy qelsa.Vetura posedon:ABS,ESP,ULËSET ME NXEMJE,KLIMATRONIK DY ZONAL,4 XHAMAT ELEKTRIK,PASQYRET E JASHTME ME RRYMË DHE ME NGROHJE,TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER,ETJ.Vetura është PA DOGANË.Është në gjendje perfekte kilometrat e sakta,librin e servisit dhe 2 qelsa!Për gjdo info tjetër thirni në: 044-618-111 dhe në VIBER: +37744618111.

Shperndaje:

Cmimi:

5500€

 • Tipi:

  Minivan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  150'000-200'000
 • Viti:

  2009
 • Regjistrimi:

  I Huaj