Zgjidh Kategorinë

Shitet GOLF 5 2.0

Specifikat

Shitet GOLF 5 2.0

Publikues:

Muli

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37744606058

Përshkrimi:

Shitet golf 5 2.0 tdi 2006 automatik dsg i sapo ardhur nga gjermania gjendje shum te mir vetura esht PA DOGAN dhe posedon.
Klimtronik.
Tempomat.
Navi + shanzher 6 cd.
Bordkomjuter.
Sensor shiu ne pasqyr.
Mbyllje qendrore.
Centrall.
Gjamat me rrym.
Airbeg.
Abs.
Esp.
Kuk.
Etj.

Shperndaje:

Cmimi:

4750€

 • Tipi:

  Veturë e vogël
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Automatik
 • Kilometrazha:

  150'000-200'000
 • Viti:

  2006
 • Regjistrimi:

  I Huaj