Zgjidh Kategorinë

Shitet Renault Scenic 2003 , 1.9 dci Qmimi 2.800 ne gjendje te rregullt

Specifikat

Shitet Renault Scenic 2003 , 1.9 dci Qmimi 2.800 ne gjendje te rregullt

Publikues:

Leonit Muçolli

Kategoria:

VETURA

Lokacioni:

Besianë

Telefoni:

+38344159129

Përshkrimi:

Posedon klimë digjitale , xhama elektronik , regjistrim deri ne muajin e 5-stë , goma te mira dhe fellne ne gjendje te rregullt teknike . Qmimi 2.800

Shperndaje:

Cmimi:

2800€

 • Tipi:

  Hatchback
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2003
 • Regjistrimi:

  RKS