Zgjidh Kategorinë

SHITET URGJENT Opel insignia 2.0 dizel.

Specifikat

SHITET URGJENT Opel insignia 2.0 dizel.

Publikues:

Labinot

Kategoria:

Opel

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345510550

Përshkrimi:

Opel insignia 2.0 dizel i
. Viti i prodhimit 12/2010,regjistrim deri 05/2020
, klimatronik dy sezonale,
radio cd, dvd, navigacion,
telefon aux,
pasqyret elektrike,
xhamat elektrik
, tempomat,
komanda ne timon,
senzor shiut,
senzor parkingu para dhe mbrapa,
board computer,
fellne me goma te reja te veres dhe te dimrit rezerve
Shume e rujtne si mbrenda dhe jasht ne gjendje shum te mire.
📞📞 Tel — viber +38345510550

Shperndaje:

Cmimi:

8450€

 • Tipi:

  Limuzinë
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  200'000-250'000
 • Viti:

  2010
 • Regjistrimi:

  RKS
loading...