Zgjidh Kategorinë

Smart for two

Specifikat
Default Image ShesBlej

Smart for two

Publikues:

Silvana

Kategoria:

VETURA

Lokacioni:

Durrës

Telefoni:

+355695515363

Përshkrimi:

Smart for Two Passion Viti 2006, 800 nafte, 71.000km .Ngjyre gri e hapur , me xham siper panoramik,airbag,conditioner,kasetafon me cd,usb,radio.Kambio tronic (automatik dhe me marshe) . Sherbimet te gjitha te kryera ,gomat e reja. Vendodhja ne qytetin e Durresit Targa Shqipetare .Arsyeja e shitjes : Fitimi i burses per studime jashte Te interesuarit te me kontaktojne : 0695515363
email: Silvanandoj@outlook.com

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

 • Tipi:

  Veturë e vogël
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Tiptronic-Steptronic
 • Kilometrazha:

  10'000-100'000
 • Viti:

  2006
 • Regjistrimi:

  I Huaj
loading...