Zgjidh Kategorinë

Wolsvagen T4 2.4 Dizell rks

Specifikat

Wolsvagen T4 2.4 Dizell rks

Publikues:

Egzon Tutaj

Kategoria:

VW

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37744845512

Përshkrimi:

Egzon Tutaj

Wolsvagen T4 2.4 Dizell rks
€1,700
Sierre, Switzerland
SHITET KOMBI NE GJENDJE SHUM TE MIR OSHT 5 ULSE DHE KA.MBRAPA VEND PER PUN FAMILJAR DH PER PUN PER MA SHUM KONKAKTO VIBER +37744845512

Shperndaje:

Cmimi:

1700€

 • Tipi:

  Minivan
 • Motori:

  Diesel
 • Marshimi:

  Manual
 • Kilometrazha:

  250'000-300'000
 • Viti:

  2003
 • Regjistrimi:

  RKS